Domki letniskowe

Rezerwuj online


Cisza, dni spędzone na odpoczynku, panujący dookoła spokój… Czego chcieć więcej? Domki, które oddajemy do Waszej dyspozycji, stanowią idealne miejsce do odcięcia się od świata , zatrzymania się i wypoczęcia w naturalnym otoczeniu. Ponad to, gdy kilkanaście metrów dalej można dojść na plażę – leżakować na słońcu lub zanurzyć się w orzeźwiającej wodzie – nie potrzeba wiele więcej do szczęścia.

Zapewniamy Wam miejsce, w którym można poczuć się jak w domu, ale i też jak poza obszarem naszych codziennych trosk. Położenie naszych domków letniskowych powoduje, że wszędzie jest blisko – do jeziora czy też restauracji można dostać się w kilka minut. Okolica jest spokojna, przez co nadarza się okazja na samotne kontemplowanie swojego czasu na wytchnienie.

Poprzez dobrze zaopatrzenie w domkach, staramy się, aby niczego Wam nie zabrakło podczas wypoczynku. Domki wyposażone są w tarasy, na których można spędzać dni i długie wieczory, tym samym przebywając na świeżym powietrzu. Miłośnicy grilla również powinni być zadowoleni – w naszych domkach udostępniamy go, byście mogli wśród zapachu smakowitych potraw poczuć wakacyjny klimat. Aby jednak wszystko przebiegało w bezpiecznej atmosferze, udostępniamy regulamin pobytu w domkach letniskowych.

By poznać szczegóły dotyczące poszczególnych domków, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rezerwuj online