Pole biwakowe

Odpoczynek wśród piękna przyrody – tak w kilku słowach można opisać pobyt w Turawie. Aby umożliwić Wam doznanie spokoju w malowniczym, naturalnym otoczeniu, oddajemy do dyspozycji pole biwakowe. Położenie w lesie pozwala na wyciszenie się wśród szumu drzew, a okoliczna roślinność stara się, aby każdy kto przebywa na Turawie, mógł wziąć głęboki wdech świeżego powietrza. Fauna również dba o bywalców, codziennie zapewniane są nam ptasie koncerty przy śniadaniu czy leżakowaniu. Dodatkowo, niektóre zwierzątka wykazują się większą śmiałością oraz ciekawością człowieka. Często można obserwować wiewiórki, które w niewielkiej odległości od ludzi, bawią się ze sobą w berka!

Niedaleko pola swoją orzeźwiającą wodą kusi Jezioro Duże. Przechodząc kilkanaście kroków od swojego kampera czy namiotu, znajdziemy się na plaży. Jednak nie jest to plaża nadmorskiego typu, gdzie więcej niż piasku jest na niej parawanów i ręczników. W żadnym wypadku! Spokojna okolica pozwala na znalezienie sobie zawsze miejsca, w którym będzie można korzystać z dobrodziejstw słońca, piasku i wody.

Dbając o Wasz komfort, wyznaczyliśmy swobodne przestrzenie pomiędzy poszczególnymi miejscami na kampery lub namioty. Umożliwiamy także dostęp do elektryczności. Nasi goście mają do dyspozycji świeżo wyremontowane łazienki, a także klimatyczne miejsce na rozpalenie ogniska. Państwa bezpieczeństwo jest zapewnione przez załączony regulamin pola biwakowego, z którym należy się zapoznać. A wszystko to, aby wypoczynek nad Jeziorem Turawskim był dla Was udaną chwilą relaksu, rozrywki i wakacyjnych wspomnień!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Lokalizacja

https://goo.gl/maps/jp7TdqGgi6LXbx7G7