Wypożyczalnia

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji w Turawie są jeziora, w których w wakacyjne dni można korzystać z kąpieli. Jezioro Duże, nad którym znajduje się nasza wypożyczalnia jest atrakcyjne dla wszystkich – zarówno zwolenników pływania wpław jak i na sprzęcie wodnym. Poprzez naszą wypożyczalnie chcemy dostarczyć Wam jak najwięcej wrażeń, momentów zachwytu wodnym otoczeniem, ale także przyjemnej rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Sprzęt, który dla Was przygotowaliśmy, jest bardzo różnorodny. Dla chcących “pospacerować” po jeziorze, mamy rowerki wodne, które zapewniają rozrywkę zarówno małym jak i dużym. Ich stabilność pozwala na wspólne, bezpieczne korzystanie z atrakcji, jakie daje nam woda. To samo tyczy się kajaków, które świetnie sprawdzają się jako możliwość przepłynięcia się po jeziorze, tym samym aktywizując swoje ciało przy wiosłowaniu. Dla fanów żeglarstwa proponujemy szeroki asortyment żaglówek typu OMEGA i katamaran, które powinny zaspokoić potrzeby pływających, nawet podczas wymagających doświadczenia wiatrów.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo na wodzie, jesteśmy zaopatrzeni w kamizelki asekuracyjne i ratunkowe o różnych rozmiarach (nawet dla tych najmniejszych!). Dodatkowo ustanowiliśmy regulamin wypożyczalni, z którym również warto się zapoznać, aby wiedzieć jak spokojnie spędzać czas korzystając ze sprzętu wodnego. Bowiem wszystko co robimy, robimy dla Waszych radosnych chwil i wspomnień z wypoczynku spędzonego nad lub na Jeziorze Turawskim!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!